סדנאות


סודות האורגזמה הנשית -

סדנא מדהימה שמאד אהובה על נשים וגברים


לשם העמקת האינטימיות הסדנא מומלצת לנשים בלבד, או לגברים בלבד, או לזוגות, ולא לקהל מעורב.

חווית האורגזמה היא נפלאה, חלק גדול ממעשינו ומחשבותנו מושפעים ממנה, והיא מאפשרת פריקה של רגשות חסומים, ושיחרור אנרגיה תקועה. לכאורה זו חוויה מינית, אך אפשר למשוך את משך הזמן שלה, להעצים אותה ובעצם לחיות באורגזמה.
לנשים ישנן 7-8 סוגיי אורגזמה, וכמה שיטות להגיע לאורגזמות, (התנוחות הן גם חשובות). חלק עמוקות פנימיות וחלק שטוחות וחיצוניות.
הטנטרה מלמדת אותנו את הטכניקות שונות, שבעזרתם החוויה היא יותר מלאה לא רק מינית אלא גם רוחנית. ובנוסף איך לחזור עליה שוב ושוב...  וואו!!!
(גם גברים... ללא שפיכה).
איך נעמיק את עוצמות האורגזמה?

 

טנטרה, אהבה וזוגיות

המפגש מיועד לזוגות ו-או לפנויות/ים.

מפגש טנטרה מדהים למתחילים ומנוסים, יחידים וזוגות. (המפגש מועברת בלבוש מלא). מעולה להיכרות עם הטנטרה המסורתית הטיבטית, והבנה של הקשר בין האהבה והמיניות לעומקם...

בעזרת הטנטרה וסודותיה נלמד איך להעלות את האנרגיה המינית אל הלב, שם היא הופכת לאהבה. ניפתח לאהבה זו. נאהב ונרגיש נאהבים. נלמד על גבולות ואינטימיות, ואז נוכל להרפות ולהתמסר לעצמנו ולאחרים ברכות, כשאנו בטוחים.
ניעזר בשיטות ריכוז, נשימות, ונלמד להניע ולשלוט בתנועת שרירי האגן והגוף הפיזי והאנרגטי. נלמד את עקרונות השליטה באנרגיה המינית, והתמרה שלה לאהבה.
כמו כן, נלמד להנחות את האנרגיה למישורים הגבוהים של ההוויה וננסה לחוות אהבה קוסמית.
לבוש מומלץ: בגדי כותנה או טרנינג נוחים.


מסע מניבכיי הנפש לאהבה רוחנית - ביו-אנרגיה טנטרית

הביו-אנרגיה שבאה מהמערב נפסקת במקום שבו מתחילה האינטימיות – למרות זאת יש בה הרבה מן הטנטרה. על רייך שמצא את השיטה אמרו, שהיה כוהן טנטרי בגילגול הקודם... היא מדברת על אורגזמה קוסמית ששוטפת באנרגיה את הגוף...
החסימות הרגשיות בגוף מפריעות לאנרגית החיים לזרום בחופשיות. האנרגיה המינית שעולה מהאגן נעצרת גם היא בגלל אותם חסימות. הביו-אנרגיה מאפשרת לנו לפתוח ולשחרר את החסימות הרגשיות בגוף. כשזה קורה אנו נשטפים באנרגיות קוסמיות.
לאחר מכן ניעזר בסודות הטנטרה לעורר ולהעלות את האנרגיה המינית. בסדנא ניפתח לאנרגית חיים-אהבה זו. לאחר הסדנא יהיו עוצמות גבוהות יותר לתהליכים שנעבור בסדנאות אחרות. ובדרך כלל גם אורגזמות יותר עוצמתיות...


סודות האורגזמה הגברית

סדנא מדהימה שמאד אהובה על נשים וגברים

ם.

לשם העמקת האינטימיות הסדנא מומלצת לנשים בלבד, או לגברים בלבד, או לזוגות, ולא לקהל מעורב

חווית האורגזמה היא נפלאה, חלק גדול ממעשינו ומחשבותנו מושפעים ממנה, והיא מאפשרת פריקה של רגשות חסומים, ושיחרור אנרגיה תקועה. לכאורה זו חוויה מינית, אך אפשר למשוך את משך הזמן שלה, להעצים אותה ובעצם לחיות באורגזמה.

איך נעמיק את עוצמות האורגזמה, איך נגיע למספר אורגזמות, ובכלל איך לגמור בלי לשפוך?

לגברים ישנן 4 סוגיי אורגזמה, וכמה שיטות להגיע לאורגזמות, (התנוחות הן גם חשובות). חלק עמוקות פנימיות וחלק שטוחות וחיצוניות.
הטנטרה מלמדת אותנו את הטכניקות שונות, שבעזרתם החוויה היא יותר מלאה לא רק מינית אלא גם רוחנית. ובנוסף איך לחזור עליה שוב ושוב, ללא שפיכה...  וואו!!!חוויה טנטרית - הטקסים בחניכה הטנטרית: לכל טקס יש מקום לסדנא בנפרד!!!

בסדנא נכיר את הטקסים בטנטרה המסורתית העתיקה ונחווה חלק מהם:


טקס יצירת מרחב מקודש וטיהורו,
טקס זימון והקדשה.

טקס עיסוי טנטרי,
טקס ניקוי הנאדים - ניקוי מעברי האנרגיה,

טקס הסרה - הורדת הפרעות ומעבר למצב של הנאה ואושר,
טקס חניכה לצ'אקרות - כניסה למצב של אושר עילאי דרך מחשבה קול ונשימה.

טקס בשירות האלה.
טקס שבעת הצעיפים - ריקוד האל והאלה.

טקס מגע מקודש,
טקס טיהור חמשת האלמנטים,

טקס האמבט,
טקס שיווה שאקטי - התמזגות הזיכרי והניקבי לאחד.תענוגות הצאקרות: הצ'קרות והגופים האנרגטים.
בעזרת ביו-אנרגיה וטנטרה נרגיש ונרטיט את 7 הצקרות ואת 7 הגופים האנרגטים

טקס חניכה לצ'אקרות בטנטרה המסורתית העתיקה.
רובינו מכירים את המושג צ'קרה ולחלקנו יש גם מושג טוב לגבי המיקום, התכונות והתפקוד של כל צ'קרה וצ'קרה.
אחד מהתהליכים הטנטרים הבסיסים הוא טקס הצאקרות. כאן נלמד ונחווה, את מרכזי האנרגיה, ננסה להנות מצקרות פתוחות רוטטות...בטקס החניכה לצ'קרות נתרגל בזוגות, ונחווה את הצ'קרות שלנו בדרך חדשה – באמצעות נשימה, צליל, מנטרות, יאנטרות ומודעות, ניפתח לחוש ולחוות את המרכזים האנרגטיים שלנו ולהיוולד מתוכם מחדש.

 כולנו יודעים ומרגישים את הגוף הפיסי. הרגישים שבייננו חווים גם את קיומם של גופים אחרים. כשיש בעיות לגופים אלו מופיעות מחלות ובעיות בגוף הפיסי. החל בבעיות כרוניות, כאבים, כל המחלות, וכלה בבעיות נפשיות, חרדות, דיכאונות אובססיות וכו. הבדיקות מראות שיש שבעה גופים לכל אדם, הם לא מורגשים בקלות כי הם עשויים מחומר שונה מזה המוכר לחושינו הפיסיים. חומר זה ניתן להרגשה ברגע שחושים מטפיסיים מתפתחים.

נלמד לפתח חלק מחושים אלו ננקה וננסה להרטיט את שבעת הגופים האנרגטים שלנו.
כמו כן ננסה להבין את מהות הצ'אקרות, לנשום אליהן, להעצים אותן ולהרגיש את נוכחותן.

נרגיש מחדש את עצמנו, נאהב אותנו המממ...עוצמות הליטוף האנרגטי הטנטרי

ישנה דרך נסתרת של מגע, שהוא בין פיסי לאנרגטי, מגע שנוגע בנשמה ובנפש.
מגע שפותח גבולות, שמרטיט את הגופים העדינים, מגע שמאפשר להתמסר עד אין-סוף.

מגע לתוכנו, שמענג אותנו. מגע שחודר פנימה לתוך האיברים הפנימיים. מגע שבין נשמה לנשמה.
מגע של אויר!!!

בסדנא נלמד את המגע הזה, איך ליצור אותו ע"י התכווננות. מי בעצם הנוגע, מי הננגע?
איך לנשום אותו ואיך להרגיש את הגוף שמעבר...

כולנו מכירים  סוגים שונים של מגע. וכל אחד מאיתנו מעדיף סוגי מגע שונים.
בגוף שלנו ישנו גם זיכרון של צורות מגע שונות ומה הרגשנו וחווינו בזמן המגע.
ולכן מסתתרות גם טראומות שקשורות למגע שהודחקו בזיכרון הזה.

המגע הטנטרי המקודש מלטף באהבה  את המקומות האלו, מרגיע אותם, ונותן לדברים המודחקים להשתחרר בעדינות, תןך גלים של רטט מענג שפושטים בכל הגוף...

 

תענוגות החושים:

בסדנא ניתן דרור לחושינו, נעורר אותם וניתענג ככל האפשר. נעשה זאת בצורה חוויתית: נחווה את תענוג הנתינה, הפינוק, החושניות והאהבה.
תוך העמקת והבנת הקוטביות והניגוד בהיבטים זכריים מול נקביים. גברים לנשים ואז נשים לגברים...
מהלך הסדנא: נעורר את החושים: ראיה, טעם, ריח, מישוש, שמיעה, ואז....
טנטרה - מסע ממניות לאהבה

בטנטרה  מעלים את האנרגיה המינית ללב, והיא נהפכת לאנרגית אהבה קוסמית. בסדנא ניפתח לאהבה זו.
נתחלק לקבוצות וזוגות ובעזרת תירגול טנטרי ניישם את העקרונות הטנטרים: נילמד לישלוט באנרגיה המינית, ונתמיר אותה לאהבה בעזרת טכניקות ריכוז, נשימות, שליטה בשרירי האגן ובגוף הפיזי.
נלמד להנחות את האנרגיה למישורים הגבוהים של ההוויה. כך נשיג את המטרה העלאת האנרגיה המינית אל הרבדים הגבוהים של ההוויה, ונחווה את מהות האהבה הקוסמית.

בנוסף נלמד איך לתעל אנרגיות גשמיות לאהבה ללא תנאי.

 


מסע ממניות לאהבה רוחנית - טנטרה וביו-אנרגיה

הביו-אנרגיה מאפשרת לנו לפתוח ולשחרר את החסימות הריגשיות בגוף. כשזה קורה אנו נישטפים באנרגיות קוסמיות.לאחר מכן ניעזר בסודות הטנטרה  לעורר את האנרגיה המינית. ומשם להעלות אותה ללב, ואז היא תומר לאנרגית אהבה קוסמית. ומשם נכוון אותה לראש כדי להיפתח למודעות קוסמית. בסדנא ניפתח לאנרגית חיים-אהבה זו. נתחלק לקבוצות וזוגות ובעזרת תירגול ביואנרגטי-טנטרי ניישם את העקרונות האנרגטים הטנטרים: נילמד לישלוט באנרגיה המינית, ונתמיר אותה לאהבה בעזרת טכניקות ריכוז, נשימות, שליטה בשרירי האגן ובגוף הפיזי. נלמד להנחות את האנרגיה למישורים הגבוהים של ההוויה. כך נשיג את המטרה העלאת האנרגיה המינית אל הרבדים הגבוהים של ההוויה, ונחווה את מהות האהבה הקוסמית.

בנוסף נלמד איך לתעל אנרגיות גשמיות לאהבה ללא תנאי.טנטרה אהבה וזוגיות


העשירו את המיניות והזוגיות. היפתחו איתנו לאהבה אין סופית. הכניסו לחייכם
חושניות חדשה ועוצמתית.
אין לאן לרוץ, ואין לאן למהר. היצר המיני רוצה סיפוק, כאן, לא נכנעים לו. נהנים מהמגע, מהמבט, מתעמקים זה בזו. נחווה יחד תענוגות חדשים עוצמתיים ומרתקים. כשעושים אהבה הזמן עוצר, הסבלנות וההיתמסרות ממוססים אותנו מבפנים ומבחוץ.

בסדנא נלמד שיטות לחוות אורגזמות ארוכות ורבות יותר. שיטה חדשה ליהנות מאהבה. נשתמש בכל חושינו לאהוב ולקבל אהבה, לאט, ברוגע ובשקט עד להתלקחות אש האהבה.

החוויה היא עוצמתית ובלתי נשכחת, סקס ועירום לא יהיו כאן, יהיה הרבה מעבר. נזכה בחיבור בן המיניות ללב פתיחת הלב וחיבור לרוחניות שבזוגיות. חיבור בן המין והגוף לרגש ולרוח
.


סדנאות נוספות: בביו אנרגיה, הילינג, רפואה משלימה, תזונה, ותחומים אחרים