הרצאות


סודות האורגזמה הנשית - סדנא מדהימה שמאד אהובה על נשים וגברים

חווית האורגזמה היא נפלאה, חלק גדול ממעשינו ומחשבותנו מושפעים ממנה, והיא מאפשרת פריקה של רגשות חסומים, ושיחרור אנרגיה תקועה. לכאורה זו חוויה מינית, אך אפשר למשוך את משך הזמן שלה, להעצים אותה ובעצם לחיות באורגזמה.
לנשים ישנן 8 סוגיי אורגזמה, וכמה שיטות להגיע לאורגזמות, (התנוחות הן גם חשובות). חלק עמוקות פנימיות וחלק שטוחות וחיצוניות.
הטנטרה מלמדת אותנו את הטכניקות שונות, שבעזרתם החוויה היא יותר מלאה לא רק מינית אלא גם רוחנית. ובנוסף איך לחזור עליה שוב ושוב...  וואו!!!
(גם גברים... ללא שפיכה).
איך נעמיק את עוצמות האורגזמה?


סודות האורגזמה הגברית - סדנא מדהימה שמאד אהובה על נשים וגברים

חווית האורגזמה היא נפלאה, חלק גדול ממעשינו ומחשבותנו מושפעים ממנה, והיא מאפשרת פריקה של רגשות חסומים, ושיחרור אנרגיה תקועה. לכאורה זו חוויה מינית, אך אפשר למשוך את משך הזמן שלה, להעצים אותה ובעצם לחיות באורגזמה.

איך נעמיק את עוצמות האורגזמה, איך נגיע למספר אורגזמות, ובכלל איך לגמור בלי לשפוך?

לגברים ישנן 4 סוגיי אורגזמה, וכמה שיטות להגיע לאורגזמות, (התנוחות הן גם חשובות). חלק עמוקות פנימיות וחלק שטוחות וחיצוניות.
הטנטרה מלמדת אותנו את הטכניקות שונות, שבעזרתם החוויה היא יותר מלאה לא רק מינית אלא גם רוחנית. ובנוסף איך לחזור עליה שוב ושוב, ללא שפיכה...  וואו!!!


חוויה טנטרית - הטקסים בחניכה הטנטרית: לכל טקס יש מקום לסדנא בנפרד!!!

בסדנא נכיר את הטקסים בטנטרה המסורתית העתיקה ונחווה חלק מהם:

 1. טקס יצירת מרחב מקודש וטיהורו,
 2. טקס זימון והקדשה.
 3. טקס עיסוי טנטרי,
 4. טקס ניקוי הנאדים - ניקוי מעברי האנרגיה,
 5. טקס הסרה - הורדת הפרעות ומעבר למצב של הנאה ואושר,
 6. טקס חניכה לצ'אקרות - כניסה למצב של אושר עילאי דרך מחשבה קול ונשימה.
 7. טקס בשירות האלה. 
 8. טקס שבעת הצעיפים - ריקוד האל והאלה.
 9. טקס מגע מקודש,
 10. טקס טיהור חמשת האלמנטים,
 11. טקס האמבט,
 12. טקס שיווה שאקטי - התמזגות הזיכרי והניקבי לאחד.

 


מבוא לטנטרה - אהבה וזוגיות


העשירו את המיניות והזוגיות. היפתחו איתנו לאהבה אין סופית. הכניסו לחייכם חושניות חדשה ועוצמתית.
אין לאן לרוץ, ואין לאן למהר. היצר המיני רוצה סיפוק, כאן, נלמד איך לא נכנעים לו. נבין איך אנו נהנים מהמגע, מהמבט, מלהתעמק זה בזו. איך, חווה יחד תענוגות חדשים עוצמתיים ומרתקים. כשעושים אהבה הזמן עוצר, הסבלנות וההיתמסרות ממוססים אותנו מבפנים ומבחוץ.

בהרצאה נלמד שיטות לחוות אורגזמות ארוכות ורבות יותר. שיטה חדשה ליהנות מאהבה. איך להשתמש בכל חושינו לאהוב ולקבל אהבה, לאט, ברוגע ובשקט עד להתלקחות אש האהבה.

החוויה היא עוצמתית ובלתי נשכחת, סקס ועירום לא יהיו כאן, יהיה הרבה מעבר. נזכה בחיבור בן המיניות ללב פתיחת הלב וחיבור לרוחניות שבזוגיות. חיבור בן המין והגוף לרגש ולרוח.
Comments