חליטה לכאבי מחזור

חליטת ידיד הנשים - מונעת כאבי מחזור !


מי לא שמעה מי לא מכירה? פתאום כאב משתק שתוקף את הגוף...
אולי גם לך כאב לפעמים, אפילו קצת - עדיין זה מציק, כואב, לא נעים ומפתיע! ואם לא לך, בטוח שאת מכירה חברות שסובלות מהבעיה באופן קבוע...

עכשיו ומייד - הסוף - לכאבי המחזור :)

מה הפיתרון ?

במשך הימים היכרתי נשים רבות שסבלו מכאביי מחזור. רובן לא עשו כלום, פשוט סבלו. לקחו יום חופש, והתפתלו מכאבים. פגשתי מספר נשים שצרכו משככי כאבים: וולטארן, או וואליום., לפעמים גם אקמול ואופטלגין. לעומתן יש נשים שמעדיפות פיתרון אחר: הן לוקחות הורמונים מלאכותיים: גלולות נגד הריון, שגורמות לגוף לדמות מצב של הריון. כמובן שתמיד יש את המזליסטיות - לא כואב להן, או שהכאב קל ורק ביום הראשון...ויש את אלה שגם משתנות מבחינה ריגשית: "אתה מביא לי את הקריזה! אתה לא רואה שאני סובלת! אולי תרד עם הכלב!..."

אז זהו, שדי! מספיק!

לא צריך לקחת יותר גלולות נגד הריון נגד כאבי מחזור!!!
הפיתרון המיידי לבעיות כאבי המחזור: חליטה מתערובת צמחי מרפא, שפיתחתי במשך כ-20 שנה. עושים ממנה חליטה קרה או חמה, טעימה ונעימה שמקלה ועוזרת לעיתים להעלמות דלקות ופיטריות
.

ידיד הנשים - משפיע מיידית - כוס או שתיים, ואת מרגישה יותר טוב מימים רגילים.

השימוש רק בזמן המחזור!!

יש בו גם צמחים שמרגיעים, וגם כאלו שמרפאים את הרחם מההתכווצויות הכואבות. כמות הדם מתאזנת, התחושה יותר נוחה. מתחיל ניקוי של אברי המין הפנימיים, עד שכבר לא צריך לקחת! את אישה מיוחדת ולכן המינון הוא אינדיוידואלי. כמות קטנה מספיקה לשנה, במחיר נמוך מארוחת צהריים בבית קפה.

מחצי כוס רק ביום הראשון, ועד מספר כוסות ביום. את קובעת!

יש אישה מקסימה, שאמא שלה הביאה לה את התה. בד"כ היא לקחה ווליום אחד, ולפעמים שניים, בשלושת הימים הראשונים של המחזור. אפילו גלולות לא עזרו לה. בפעם הראשונה שניסתה את החליטה, הכאב כמעט נעלם אחרי שעה - לאחר 6 כוסות. הכאב הופיע למחרת והמינון ירד ל-4 כוסות.
במחזור השני, הספיקו לה 3 כוסות ביום, בזמן המחזור. במחזור השישי, היא שתתה בין כוס אחת לשתיים ביום, ואחרי שנה הכאב כמעט נעלם.
היא סיפרה לי שזו הסיבה שאח"כ הלכה ללמוד ריפוי בצימחי מרפא.

מה שאני מבטיח זה שבמידה ולא תירצי את החליטה הזו, מכל סיבה שהיא, תקבלי את עלות החליטה חזרה.
עד היום זה עדיין לא קרה כי לא היה מקרה כזה!


עלות משוערת של צימחי המרפא שתוכלי לקנות בכל חנות טבע היא כ-50 ש"ח

דברי איתי עוד היום - כדי לגמור מיד עם כאבי המחזור!


צרו קשר