הקסם שבבריאות, וביו-אנרגיה - אנרגיית החיים

24/03/2009 בועז סופרתהליך היווצרות המחלות וההבראה מהן.     

הכתבה המקורית התפרסמה באתר
"בימת היוצר" ההיסטורי, שכבר נסגר

כולנו רוצים להיות בריאים.

אנו מאחלים זאת אחד לשני: "שתהיה בריא", "העיקר הבריאות", ושולחים איחולי החלמה.

חלקנו עוסקים בזה ביום יום - אוכלים בריא ולוקחים תוספי מזון, וחלקנו נזכרים בזאת רק כשאנחנו חולים. מדי פעם אנחנו חולים, במחלות שקל להירפא מהם - ולא צריכים לקחת תרופות - כמו הצטננות, ולעיתים מחלות שקשה לצאת מהם - ואז אנו תקועים - בין רופא לרופא, בין הצילומים והאבחונים, לוקחים כל תרופה שנקבל, ומחכים לרגע שנבריא. ובינתיים נאבקים בסימפטומים באמצעות תרופות, שגורמות לבעיות חדשות, עד שלבסוף יש לנו תא במקרר - שמוקדש לתרופות...

 

בסופו של דבר - כשנבריא, נודה לרופא, או לתרופה, כשבעצם - מי שהבריא אותנו, זו לא תרופה או רופא - זה הגוף שלנו!!! הוא זה שייצר נוגדנים, הוא זה שתקף את הווירוסים או החיידקים, הוא זה שניקה את הזיהומים. לכל מי שמפקפק בזאת - מוזמן לשאול את רופאו.

 

בעצם מדע הרפואה - מתקדם בעקבות הלימוד של איך הגוף מרפא ומה הגוף עושה. שיפור מכני של התהליכים, כמו למשל הזרקת נוגדנים לאחר הכשת נחש - הגוף לומד את הנוגדנים שהזרקנו - ומיצר כאלו בעצמו.

 

הלוואי והכל היה כה פשוט. יש מחלות שהגוף מייצר בעצמו - כמו מחלות אוטו אימוניות - שבהם הוא תוקף חלקים מעצמו, ע"י מערכת החיסון שלו עצמו. או סרטן - שכאן הגוף מייצר בעצמו תאים סרטניים שמתרבים ללא פיקוח.

 

למה בעצם נוצרות מחלות?

מה ששומר עלינו בחיים ועושה אותנו בני אדם, ששונים ממכונות, זו אנרגית החיים. שנקראת גם פראנה בהודו, צ'י בסין (טיי-צ'י, צ'י-קונג), קי ביפן (רייקי), ובקבלה קוראים לה אור אין-סוף.  אנרגית החיים זה דבר מסתורי - נסתר מהעין, לא מורגש, חבוי, ובעצם אי אפשר לחוש אותו בדרך רגילה. אי אפשר למדוד אותו במכשירים המדעיים שקיימים היום. אנחנו כמו עיוורים שמנסים להבין מה זה אור. כמו שתנסה להסביר לעיוור מה זה שמיים כחולים - כמו הים. כך תנסה להסביר לאדם מהי אנרגית החיים. היא זורמת לנו בגוף - נכנסת לכל מקום. דרך תאי העור, הידיים הרגליים והראש, וגם דרך האוויר והנשימה. אנחנו לא מרגישים אותה, משום שהיא קיימת כל הזמן ובכל מקום - ואם היינו מרגישים אותה - היינו משתגעים, כי לא היינו יכולים להרגיש שום דבר אחר חוץ ממנה. התאים שלנו קולטים אותה ובזכותה הם חיים. תא חי שלא יכול לקלוט אותה מאבד את חיותו והופך לתא אוטומטי - ללא רגישות וחיות. מחי הוא הופך למכונה - לא מגיב למה שקורה מסביב, לא מתנקה, מאבד את החיוניות שלו, ולאת לאט מת. מתא חי - הוא הופך לחולה ואז מת!!! - תחזיר לו את האנרגיה - הוא יחזור לחיים, יתנקה, יתרפא יתחיל לעבוד ולמלא את ייעודו.

 

מה שקורה   לנו במשך החיים - זה בדיוק זה. כמו התא גם אנחנו. במשך הזמן מאבדים חיוניות, וגוועים.

 

   מה  בעצם קורה לנו?

 

 התהליך מאוד פשוט וקל להבנה, ברגע שאנחנו מבינים, שבלי אנרגית חיים אין חיים.

כאשר אנו חווים טראומות, פחדים, רגשות לא נעימים כמו כעס, עצב, חוסר אונים וכו'... אנו מבצעים שתי פעולות אוטומטיות: עוצרים את הנשימה, ומכווצים את הגוף - במקומות מסוימים.

 הדבר משפיע מיידית על אנרגיית החיים, והיא נעצרת במקומות האלו. אנרגיה - חייבת לזרום - זו משמעות המילה אנרגיה. ברגע שהיא לא זורמת - היא נעצרת - והופכת למה שקוראים אנרגיה סטטית - ללא חיות, אנרגיה מעופשת.

התאים מקבלים עכשיו אנרגיה תקועה, ללא חיות, ומפסיקים לתפקד בחיוניות, מזדהמים - כי הם לא מתנקים, לא משחררים הורמונים כמו התאים החיים. לא מחפשים מזון. ובעצם מתחילים לתפקד במכניות. כמו ההבדל בין אוטו לסוס...

ואז האברים נחלשים. השרירים מתכווצים, העצמות מתפרקות, הסחוס מתקשה, נוצרת במקום תקיעות אנרגטית. שמתחילה לפתח קשיי הישרדות. המערכת החיסונית לא מתפקדת כאן. הוורידים והנימים מתכווצים, הדם לא עובר כבדרך כלל. תאי דם לבנים מתקשים להגיע למקום. מערכת הלימפה - לא מתפקדת. התאים לא מתחדשים וקשה להם להתחלק, ללא מזון. וכל האזור משווע לריפוי.

ואז המחלות מגיעות. חיידקים, פטריות ווירוסים יעדיפו כמובן לבוא ולפלוש לכאלו תאים. בייחוד כשתאי הדם הלבנים - לא יכולים להגיע.

 הרבה שואלים אותי על תאונה, ואם נשברה לי הזרוע במקום מסוים - בלי שהייתה לי חסימה שם? התשובה גם כאן ברורה. אם ניקח קרש וננסר אותו עד האמצע, ואז ניתן לו מכה עם פטיש - הוא ישבר בדיוק במקום שבו ניסרנו!!! כך גם בתאונה, העצם תישבר במקום שבו היא הייתה הכי חלשה. במקום שבו יש חסימה אנרגטית.

 במקום קורה עוד דבר שקשה להבינו, הרגש הלא נעים - שגרם לכיווץ כאילו הופך למשהו חי ומשתקע במקום. יכול לשבת שם למשל כעס, ואז האיבר יגיב בכל פעם שנחווה כעס, הוא יכאב יותר.

תחשבו למשל על כאב ראש - כשפתאום מגיע מישהו שמעצבן אתכם, ואומר דברים מעצבנים - הכאב ראש מתחזק.

 

תהליך הריפוי

 התהליך הוא אינדיבידואלי ונדבר עליו בהרחבה במאמרים הבאים. ברגע שאנרגיית החיים חוזרת למקום, וגם הרגש התקוע משתחרר מהמקום החולה, השרירים נרפאים, הדם מגיע יחד עם חומרי מזון, הורמונים, וחמצן. תאי הדם הלבנים חוזרים לתקוף את גורמי המחלה - ומחסלים את התאים שלא מבריאים, או שכבר נמצאים בתהליך סרטני. והנה אתה בריא!!!

מי רפא אותך: הרופא? התרופה? המטפל? לא ולא - רק אתה, והגוף שלך!!!

 

תהליך הריפוי בביו-אנרגיה - פיסית

 מה זה ביו-אנרגיה - שימו לב שרוב המטפלים שקוראים לעצמם, מטפלי ביו אנרגיה - הם מטפלים בעצם בשיטה אחרת,

שנקראת ביו-אורגונומי! שהיא שיטת טיפול ללא מגע שפיתח רפי רוזן וקיימת רק בארץ.

ביו-אנרגיה זו שיטת טיפול מדהימה שמשלבת נשימות, מגע, עיסויים, תרגילים, הבעת רגשות, דמיון מודרך, טיפול באנרגיה ומדיטציות.

אם ניקח לדוגמא: את הביו אנרגיה, תהליך הריפוי הוא פשוט ביותר.

ממלאים את הגוף - דרך נשימות באנרגית החיים. מביעים את הרגשות שחוסמים את המקום החולה, מרפים את השרירים - והגוף מתחיל מיידית לרפא את עצמו. לא פעם החולה משיג בטיפול זה - תוצאות מידיות, לעומת טיפולים אחרים שבהן חולפים חודשים ארוכים, עד שמושג שינוי.

לא פעם הגיעו אלי אנשים שחולים שנים ארוכות, ולאחר מספר טיפולים - נרפאו לחלוטין.

קוראים לי הקוסם! האם אני באמת קוסם? ממש לא, אני בסך הכל מחזיר לגוף את יכולת הריפוי הטבעית שלו, והוא זה שעושה את העבודה לבד.

 

בועז סופר


מטפל ומורה לביו אנרגיה, איזון גוף ונפש, ופסיכותרפיה הוליסטית

ריפוי בנשימות, ביו-אורגונומי, איזון אנרגטי והילינג, מדיטציה,
תזונה, מיניות מקודשת, קסם האהבה, טנטרה, ועוד...

ibionrg@gmail.com

Comments