7 orgasems

שבעת מדורי גן עדן: מדריך מקוצר ל-7 האורגזמות של האישה

על פי הטנטרה, הדרך ללבו של הגבר לא עוברת בקיבה אלא באגן. בתפריט: שבעה סוגי אורגזמה נשיים ואופציה לכשף גברים. בועז סופר, גבר גבר, מלמד איך לכווץ את השרירים הנכונים ולהיפתח למעשה אהבה אקסטרה-אורדינר. וזה אפילו לא כזה קשה. הגירסה המעודכנת:

את    חן דגן | 12/6/2009 18:07

בסוד העניינים. צילום אילוסטרציה: Lev Dolgatshjov, iStockPhoto
 בסוד העניינים.יותר מ-50 שנה עברו מאז גילה גינקולוג גרמני את נקודת הג'י המסתורית, ומאז מיליוני גברים
ונשים יצאו לחפש אחריה, אך רובם שבו בבושת פנים. אם חלקם היו מעיינים קצת בטנטרה האדומה, היא הטנטרה ההודית שנכתבה כבר לפני אלפי שנים, הרבה ניווטים היו נחסכים. הטנטרה לא מוטרדת ממיקום נקודת הג'י, משום לטענתה בגוף האשה יש עוד הרבה מאוד נקודות עונג,
ולמעשה לכל אשה היכולת לחוות שבעה סוגי אורגזמה
(!), לא פחות. את הדרכים להגיע אליהן מלמד בועז סופר, דאקה (מדריך טנטרה), בסדנה "סודות האורגזמה הנשית". רוצות הוכחות? "בכל סדנה שאני נמצא תמיד יש אשה אחת או כמה שחוו כל אחת מהאורגזמות האלו והן מתארות אותן", הוא אומר.


אורגזמות בברך, בצוואר ובאוזניים

בועז סופר, בעברו מהנדס תוכנה בכיר ובהווה בעל המרכז הישראלי לביו-אנרגיה בתל אביב, עוסק בפסיכותרפיה הוליסטית, ריפוי באמצעות ביו-אנרגיה, מדיטציות ועוד. מחלקה נפרדת של המרכז עוסקת בהדרכה מינית, בין השאר באמצעות מדריכות טנטרה. לדבריו, נשים מסוגלות לחוות אורגזמה כמעט בכל איבר ומקום בגוף. "בברך, בצוואר, בכפות הרגליים ובאוזניים", הוא מפרט.

- האם אתה מתכוון לכך שדרך גירוי כפות הרגליים חווים אורגזמה בנרתיק, או שכפות הרגליים עצמן חוות אורגזמה?

"גם וגם, כי תיאורטית אפשר לחוות אורגזמה בכל מקום, וכל איבר יכול להגיע לאורגזמה, שהיא אנרגיה שמצטברת ופורצת בבת אחת ושוטפת את הגוף. למפגשים הטנטריים מגיעות אלי נשים שבחיים לא חוו אורגזמה, ואני מלמד אותן לחוות אורגזמות".

סדנת הדגל שלו, "סודות האורגזמה הנשית", המועברת לנשים בלבד, היא חגיגה גדולה. סופר שולף שם, כמו קוסם מהשרוול, את שבע הדרכים לעינוג אורגזמי, כולל הדגמה (שנערכת בבגדים) של התנוחות יחד עם האסיסטנטית שלו. הנשים מתרגלות כיווצי נרתיק, נפתחות ומספרות על אקטים מיניים ספונטניים, על פנטזיות מיניות ועל האורגזמות הכי חזקות שחוו. סקס פר-אקסלנס הוא לא חלק מהמפגשים.
 

בועז סופר.
בועז סופר. "תיאורטית אפשר לחוות אורגזמה בכל מקום"

כל מי שטנטרה מתקשרת אצלו עם אורגיות פרועות יכול להירגע. בנוסף ללימודי האורגזמה הנשית, סופר מלמד גם סדנה לטנטרה מסורתית ולא את הטנטרה של אושו. "אושו פרץ את קדושת המיניות הזוגית, כי בסדנאות שלו יכול לקרות שלמרות שבאת עם בן הזוג שלך, את מוצאת את עצמך מתרגלת טנטרה עם מישהו שהוא לא. בטנטרה המסורתית אין דבר כזה. זוגות מתרגלים טנטרה אך ורק אחד עם השני כדי לתת
לאנרגיה להתגבר ולהיות יותר חושניים ומאוהבים. הגבר הוא אל והאשה היא אלה והם התגלגלו כל הדרך לכאן כדי להביא אחד את השני למקום גבוה וטוב יותר. הרעיון הוא לא לחפש את האורגזמה, אלא כמה שיותר להתענג האחד על השני, להפוך אנרגיה מינית לאנרגיה רוחנית. לא סופרים את האורגזמות. המטרה היא לא אורגזמה, אלא הנאה  הדדית, דרך להגיע לדרגה גבוהה של אהבה, מודעות ורוחניות".                                                                           צילום: יונתן בלום

- אם אורגזמה היא לא המטרה, למה אתה מייחד סדנה שלמה לעניין?

"אורגזמות הן כמו פרחים שאנחנו מריחים בדרך למעיין האושר. הן לא מוצבות בתור מטרה, כי המטרות גבוהות יותר - להיות הכי מחוברים לעצמנו, לבריאה ולבורא. זאת חוויה מיסטית ללא דת, חוויה של הארה, והאורגזמה היא בדרך, אבל מותר להתענג עליה ואף אחד לא מוכן לוותר עליה. להפך, ככל שאתה מתעמק בטנטרה, האורגזמות שלך יותר חווייתיות ועוצמתיות, ואחרי אורגזמה כזאת מגיע החיבור הגבוה, לבת הזוג או לבריאה. מגיעים אלי זוגות לפני גירושים, זוגות שלא יודעים איך לגעת או לספק אחד את השני. נשים שלא חוו אורגזמות מעולם, דתיים שאין להם מושג על מין, ואני מלמד אותם".

- זה לא קצת הזוי שגבר ילמד נשים לשדרג את האורגזמה שלהן?

"כשאני מגיע לסדנה שיש בה 300 נשים, כמו הסדנאות בפסטיבלים, אני חייב להגיע כאשה, כי אם אני אגיע כגבר במלוא הגבריות שלי, זה לא יעבוד, זה ירתיע. אז לפעמים אני מתבלבל ואפילו מדבר בלשון נקבה".
חצי ליטר של נוזל אלוהי

סופר עצמו, מדריך טנטרה כריזמטי, היה בתול עד גיל 19. "בגיל 19 התאהבתי סוף סוף במישהי שגם הייתה מוכנה לעשות איתי אהבה. התחלתי לגלות את המיניות שלי ואז הבנתי מה הפסדתי. בניגוד לגברים אחרים, המיניות באה אצלי תמיד עם התאהבות. הייתי גבר ישראלי רגיל, אבל בטנטרה גיליתי שלהיות גבר ישראלי רגיל, עם מיניות של גבר ישראלי רגיל, זה להיות גבר חסום מינית. כמו כל ישראלי מצוי, מה שעניין אותי היה להגיע לאורגזמה וללכת לישון. ואז גיליתי שיש סקס אחר, וביקשתי שיביאוהו לכאן. מפגש עם כמה בנות זוג טנטריות שידעו לכווץ את הנרתיק ולשלוט בו, גרם לי להבין שאני לא יודע מה זה להיות גבר".

- זאת אומרת שהיית פרטנר לא משהו לפני כן, והמטרה הייתה להשתפר?

"לא. אם היום אני נותן לעצמי ציון 8, אז קודם לכן הגיע לי הציון 1 או 2, ועדיין, יחסית לגברים ישראלים אחרים, נחשבתי עילוי. בטנטרה למדתי איך לעצור את השפיכה, איך להגיע לאורגזמה ללא שפיכה, ולמדתי גם להגיע לכמה אורגזמות אחת אחרי השנייה. גיליתי המון סודות על המיניות הגברית, ואז נוצר בי תיאבון עצום לחקור גם את המיניות של האשה, לנסות להרגיש כמו אשה. לשם כך הרגשתי שאני צריך להבין יותר לעומק את סודות האורגזמה הנשית".


- אולי תשתף אותי באיזה סוד קטן?

"הרבה פעמים בזמן הסקס יש הרגשה שרוצים לעשות פיפי כי השלפוחית מתכווצת. נסו להתגבר על התחושה ולא לעשות פיפי, כדי שלא לפזר את האנרגיה המינית שהצטברה על השלפוחית. גם לא כדאי לעצום עיניים בזמן הסקס, אלא להביט כל הזמן זה בעיני זה. המבט בעיניים נותן חושניות ועוצמה וסוגר מעגל אנרגטי שמתחיל באיברי המין ונגמר בעיניים".

"הטנטרה מבטיחה למתרגלים חוויות עונג קיצוניות. כלל האורגזמות הנשיות מתחלקות, על פיה, לשני סוגים: אורגזמות שטח ואורגזמות עומק. האחרונות, על פי סופר, נשמעות לא רק מסקרנות אלא נשגבות: "הן מגיעות עם סוג של שפיכה נשית, בה משתחרר מאזור הנרתיק נוזל בכמות של עד חצי ליטר.

          
צילום: יונתן בלום

סופר.
סופר. "תיאבון עצום להבין את האורגזמה הנשית"

"לנוזל הזה יש ריח נעים, גברים במזרח מעריצים את נוזלי השפיכה הנשית. נשים מגיעות לאקסטזה, לא פחות. זה מצב סוחף של חוסר שליטה. נשים שמגיעות לשם עוברות למימד אחר, והן לא יודעות באותן רגעים איפה הן, מי הן, מה הן עושות ועם מי. יש נשים שמתפרעות, ממלמלות דברים ללא פשר וללא היגיון, בוכות וצוחקות בערבובייה, משמיעות קולות מוזרים. זאת חוויה מיסטית, עוד יותר גבוהה מחוויית התאהבות. לדעתי גברים לא יכולים להגיע לזה, לא תוך כדי אורגזמה שיטחית".

- כמדריך טנטרה, יש לך המון כוח ונשים מתאהבות בך. איפה אתה שם את הגבולות?

"אני יודע איך לעצור את ההתאהבות הזאת - מצמצם את הלב ומשחרר את האשה. כשההדרכה אישית הגבולות מאוד ברורים. בכל מקרה המפגשים הם ללא סקס, וזה גבול ברור שאני מדגיש, במיוחד בפני גברים, כבר בטלפון".

זהירות, סכנת התאהבות

חוץ מהאורגזמות עצמן יש בונוס. בסדנאות סופר מלמד איך להקסים גברים, או כדבריו, "איך לכשף כל גבר, להפנט אותו ולגרום לו להתאהב בך".

- איך מכשפים גבר על פי הטנטרה?


"החלק הכי גברי אצל הגבר הוא אזור האגן שלו, שם יש לו הכי הרבה אנרגיה גברית, ואילו האנרגיה הנשית שלו נמצאת באזור החזה. אצל האשה אזור החזה הוא האזור הכי גברי, והאגן הוא האזור הנשי. יש מין מעגל אנרגטי כזה שעובר בין הגבר לאשה ומאפשר לאנרגיה לזוז. כדי שהגבר ירגיש אהבה, צריך להעביר לו אנרגיה לאזור החזה. זה לא כל כך פשוט, כי גבר, כדי להתאהב, צריך קודם כל לשחרר אנרגיה מאזור האגן, כלומר להיכנס עם אשה למיטה, ואצל האשה זה הפוך - כדי להתאהב, או אפילו כדי לפתח תשוקה מינית, היא זקוקה לאנרגיה שבאה מהלב. אם את רוצה גבר, הדרך להשיג אותו עוברת דרך האגן שלו. אם גבר לא יגיע לאורגזמה, תישאר בו המון תשוקה והוא לא יוכל להרגיש אהבה".

- מה? ישר להיכנס איתו למיטה? אבל אז הוא ייעלם!

"גברים שחושבים רק על סקס ולא על אהבה הם גברים חסומים, שהלב שלהם לא נפתח לקבל אהבה. יש גם נשים שרק רוצות להתאהב, אבל לא רוצות סקס, וגם האנרגיה המינית שלהן חסומה. במקום שיש כאב וכעס קשה לשחרר אהבה. הרבה פעמים מדובר בכעס ילדותי תהומי, על ההורים למשל, והוא עלול לתקוע את היכולת להרגיש אהבה. הטנטרה מלמדת איך להזיז את האנרגיה מאזור האגן של הגבר לאזור הלב. זה טקס שלם. יושבים אחד מול השני ומסתכלים בעיניים, מבלי לברוח או להסיט את המבט. נושמים ביחד נשימות עדינות, כאשר כל הגוף פתוח ומשוחרר, ואפשר להתחבק תוך כדי. מוסיפים לזה תרגילי כיווץ של שרירי האגן, ואז אני מדמיין איך אני מושך משרירי הסקס אנרגיה ומוביל אותה לחזה. צ'אקרת הלב היא כמו משאבה, שיודעת להפוך את האנרגיה המינית לאנרגיה של אהבה. והאשה לומדת "לינוק" אנרגיה מאזור המין ולהעלות אותה לכיוון הלב של הגבר. אם האנרגיה תגיע לו ללב, הוא ירגיש שהוא מאוהב בך. אם היא לא תגיע, הוא סתם ירגיש חרמן. הטכניקה פשוטה, ובכל מפגש טנטרי יש מצב שגבר ואשה יתאהבו אחד בשני ממש תוך מספר דקות".


ככה זה עובד. המעגל האנרגטי
ככה זה עובד. המעגל האנרגטי

- יש מצב לכשף גם גברים שלא מסתובבים בסדנאות טנטרה?

"את עומדת מול הגבר שנדלקת עליו, מדמיינת איך שהלב נפתח, איך האנרגיה שלך עוברת ללב שלו, יורדת אל אזור האגן שלו, ומשם עוברת לאזור האגן שלך, עולה ללב וחוזר חלילה. תוך כדי זה צריך לנשום בהתאמה תוך כדי כיווץ שרירי הנרתיק, אותם שרירים שמפעילים כאשר מתאפקים לפיפי, ולשלוח את האהבה הרגעית הזאת אל הלב שלו".


- ולכמה זמן, לדעתך, תחזיק ההתאהבות הזאת מעמד?


"כמה ימים, חודש או חודשים. היא תהפוך לאהבה בתנאי שהאנרגיות של האשה והגבר מתאימות. הרבה פעמים נשים אומרות: 'הוא ניצל אותי, רימה אותי. היה איתי ואז זרק אותי'. אני לא מבין למה. הרי גם את נהנית, הוא עינג אותך, אהב אותך באותם רגעים, אבל זה לא הלך".

- לב שבור. כאילו, דא?


"אנחנו לא אמורים בכלל לשבור את הלב, אלא ללכת עם הלב פתוח ומוכן לאהבה כל הזמן. לנשים כדאי להיות פתוחות יותר למיניות שלהן וללמוד לעשות אהבה גם בלי מחויבות. האהבה תגיע אחר כך. לגבר קשה לפתוח את הלב שלו לאהבה. זה התפקיד של האשה לעזור לו לפתוח את הלב. כדי שגבר יתאהב בך, צריך לתת לו את התחושה שהוא האחד והיחיד. אם את רוצה אותו, תני לו להרגיש את זה. במקום להתקשר ולשאול שוב: 'מותק, מה נשמע?'. תתקשרי ותגידי: 'אהוב שלי, כל השבוע כל כך התגעגעתי אליך, התגעגעתי לגעת בשרירים שלך, התגעגעתי לאיך שאתה אוהב אותי. אם הדברים שלך כנים, הם ייכנסו לו ללב".


- או שהוא יחשוב שהוא מצא שפחת מין או שסתם ילחץ. למה לא להניח לו להיות הצייד והכובש?

"אף צד לא צריך להיות נכבש או מחוזר. לדעתי לאשה כדאי להיות הראשונה שפותחת את הלב. יש שתי דרכים לעשות את זה: במילים או בסקס. אם זה הגבר שלך ואם האנרגיה שלכם מתאימה, הוא יחפש אותך גם אם נכנסת איתו למיטה מיד, ואם הוא לא הגבר שלך, אז טוב שהוא הלך. כי הגבר שלך יגיע, והגבר הזה רק בא ללמד אותך כמה דברים שאת חייבת ללמוד כדי לפגוש את הגבר שלך".ברקיע השביעי: המדריך המקוצר לשבע האורגזמות הנשיות על פי הטנטרה

א. אורגזמות שטח - אורגזמות קלות, עדינות ורכות. האנרגיה שלהן מצטברת במקום שבו הן מתרחשות,
ואז מתפזרת ונעלמת. קל להגיע אליהן לבד.

1. אורגזמת דגדגן - למתחילות מומלץ להתחיל איתה. סופר: "מצמידים את זרם הטוש לאיבר המין באמבטיה.  חשוב שהמים יהיו פושרים. אין לתרגל את האורגזמה יותר מפעם בשבוע, כי נשים מתרגלות לזה ואז קשה להן להגיע לאורגזמה עם בן הזוג". בדרך לאורגזמת הדגדגן אפשר לאמץ אביזר מין בשם "רוקט פוקט". "היזהרו  מהתמכרות", מתרה סופר. "כי אף גבר לא יצליח להתחרות במהירות שלו".

2. אורגזמת פתח הנרתיק - מושגת כאשר הלינגם (איבר המין הזכרי, בז'רגון הטנטרי), נכנס חלקית, רק עם "הכובע" שלו, ליוני (איבר המין של האשה). התוצאה היא אורגזמה בפתח הנרתיק, חזקה יותר מאורגזמת הדגדגן. סופר: "היום חוות אותה בעיקר דתיות או נשים שרוצות להישאר בתולות, אך לא עומדות בפיתוי ומאפשרות לגבר להיכנס רק קצת".

3. אורגזמת פטמות - לפי הטנטרה, תעלות אנרגטיות עוברות מהדגדגן לפטמות והן מאפשרת את אורגזמת הפטמות. סופר: "אורגזמת הפטמות מצריכה גירוי ממוקד של הפטמות, עד שהן מתמלאות אנרגיה מינית ואז מרגישים את האורגזמה באזור הלב. אין חוקיות לגבי כמה זמן צריך לגרות את הפטמות כדי להגיע לאורגזמה הזאת".


ב. אורגזמות עומק - מוגדרות כחוויה מיסטית אקסטטית, ונושאות איתן גלים אדירים של אושר סוחף.
מתרחשות כאשר האנרגיה המינית עולה לצ'אקרות הגבוהות.

4. אורגזמת נקודת הג'י - הנקודה נמצאת בתוך הנרתיק, קרוב לפתחו למעלה, והמיקום המדויק משתנה מאשה לאשה. סופר: "כדי למצוא אותה צריך להחדיר חצי אצבע, ואז לעשות את התנועה של 'בואי הנה'. בטנטרה קוראים לה 'הנקודה הקדושה'. מצטלבים שם קווים אנרגטיים והיא נקודה עוצמתית שיכולה לגרום לאורגזמה הכוללת שפיכה נשית. צריך לחפש אותה ברוך, בעדינות, ברוגע ובאהבה".

5. אורגזמת צוואר הרחם או אורגזמת נקודת ה- A- חזקה מהאורגזמה של נקודת הג'י וכדי להגיע אליה יש צורך בחדירה עמוקה של אצבע או של איבר המין, עד צוואר הרחם. נקודה זאת כואבת פחות, והיא מוכרת לנשים שהאורגזמה שלהן מושגת על ידי סקס עמוק וחזק. זוהי אורגזמה עוצמתית המביאה למצב של חוסר שליטה.

6. אורגזמה אנאלית - סופר: "ברקטום יש הרבה נקודות מענגות במיוחד. אחת נמצאת בפתח הרקטום, מלמעלה, והשנייה במקום יותר עמוק בפנים, מתחת לצוואר הרחם. חשוב לשים לב שהמקום נקי, לנסות ולהרפות את השרירים לפני החדירה ולחדור בהדרגה ובסבלנות, ולעצור אם מורגש כאב".

7. אורגזמת שלפוחית השתן - סופר: "תוך כדי אורגזמת הדגדגן, אם עושים פיפי, האורגזמה תכפיל את עוצמתה שלה. נשים שחוו אותה מספרות על אחת האורגזמות הכי עוצמתיות שיש. הדרך המומלצת לחוות אותה היא להגיע אליה לבד, תוך כדי אוננות באמבטיה עם הטוש ומיים פושרים".

++1 - סופר טוען שיש גם אורגזמה המתרחשת תוך כדי לידה, ממש כשתינוק יוצא. היא לא נכללת בשבע האורגזמות הנזכרות בכתבי הטנטרה כי היא מתרחשת באופן ספונטני, אבל לא אצל כל הנשים".

Comments